dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn

dizajn dizajn dizajn dizajn

Novinky a RSS

Prihlásiť sa k RSS môžte tu: rss

27 Jan 2010 - Mensie upravy

Web zoznam-katalogov.eu prechádza ťažkým obdobím optimalizácie zdrojového kódu. Takže je možné že uvidíte nejaké menšie chybky, za ktoré sa vopred ospravedlňujem. Zároveň môžete čakať rôzne vylepšenia v najbližšej dobe. Ostante naladení :)

20 Jul 2009 - Zmena hostingu 2

Už druhý krát som zmenil hosting - tentokrát som bol k tomu donútený vďaka biednej stabilite môjho predchádzajúceho hostingu. Verím ale, že teraz to už bude konečne v poriadku a nebudú žiadne problémy.

31 May 2009 - Zmena hostingu

Dnes sa menil hosting. Mal by byť rýchlejší, kvalitnejší, spoľahlivejší... Uvidíme :) Takisto drobné úpravy skriptov. Ak by ste si všimli, že niečo prestalo fungovať, kontaktujte ma prosím cez kontaktný formulár. Ďakujem

14 Mar 2009 - Rank checker

Pred pár dňˆami bol dorobený rank checker na poddoméne http://ranky.zoznam-katalogov.eu/ kde si jednoducho môžete overiť pagerank, seznam rank, alexa rank. Takisto si môžete pridať na Vašu stránku ikonku zobrazujúcu tieto ranky. Načítanie tejto ikony je rýchlejšie ako u konkurenčných riešení. Systém Vás môže dokonca notifikovať pri zmene jedného z rankov emailom ak si zadáte pri kontrole Váš email.

13 Mar 2009 - Spustený RSS kanál

Počnúc týmto dňom bude fungovať RSS kanál tejto stránky. Pridajte si nás a neunikne Vám ani jedna novinka...
dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn dizajn